Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

 Сруб цена

 Український зруб. Ціна зрубу на Україні на даний момент залежить від багатьох факторів ... Наприклад, можна було б припустити, що вона прямо пропорційна попиту на продукцію, що випускається, тобто, чим вище попит на зруб ціна - вище. Але багато учасників ринку: виробники, забудовники, реалізатори, сьогодні роблять суттєві знижки, якщо з'являється оптовий замовник.

повний текст....

Не останню роль грає відношення кількості реальних виробників і лісопереробних комбінатів до кількості компаній реалізаторів. З одного боку реалізатор закладає певну націнку виправдовуючи витрати на рекламу, зберігання, а іноді і перевезення товару, а з іншого боку тим самим забезпечуючи безперебійний збут виробнику небажаючим оплачувати простої з різних причин.

Існує так само і зацікавлена ​​сторона - це споживач, який шукає якісний зруб. Ціна оцилиндрованного колоди - це кубатура + виробничі та часові витрати і перевезення. Якщо ж наголос ставиться на ручну обробку, так званий дикий зруб - ціна формується в основному ручною роботою, а не кубатурою та перевезенням тільки.

Варто додати, що якщо більшість потенційних споживачів виявиться не платоспроможними в результаті економічної нестабільності або з якихось інших причин - рентабельність підприємств може впасти і виробництво зрубу і його ціна виявиться невиправдано високою.

Компанія ТОВ «Карпати» сьогодні виробляє якісний зруб ціна якого нижче європейської. Ми здійснюємо будівництво по всій Україні і пропонуємо взаємовигідні рішення для зарубіжних партнерів. Виробництво зрубу і його ціна в компанії Карпаті оптимально обгрунтована для українського та закордонного ринку, вона індивідуальна в кожному випадку і складена з урахуванням вище описаних особливостей сучасного ринку. До того ж, ми виступаємо в ролі виробника і забудовника, що дає нашим клієнтам певну перевагу, так як виробництво і будівництво зрубу здійснює одне підприємство. Це дозволяє побудувати "під ключ" зруб ціна якого не буде зивишена націнкою реалізаторів.

Просмотр наших работ

main230x160

watermarked-23_1
main240x180
sidebar_main
sidebar_main