Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

  Сбережение тепла в деревянном доме

 Дерев'яний будинок - символ затишку, тепла та домашнього комфорту. На жаль, сезонні погодні негаразди заперечують цьому бездоганному образові. Справжню нашу зиму ніяк не можна назвати м'якою і якщо заміський будинок цілий рік служить місцем відпочинку, вкрай необхідно його утеплювати.

повний текст....

 

  Окна в деревянном доме

 Дерев'яний будинок, - ідеальне місце для відпочинку або комфортного проживання. Завдяки унікальним якостям екологічно чистого матеріалу - дерева - в будинку створюються найкращі температурні умови круглий рік: взимку тут не холодно, влітку - не спекотно.

повний текст.....

 

  Защита древесины

 Найвразливіше в конструкції дерев'яного будинку, - власне, деревина. Дерево як біоматеріал схильне до негативного впливу з усіх боків: цвіль, грибки, паразити, надмірна вологість, а також механічних пошкоджень, таких як розтріскування, деформування або загоряння.

повний текст....

 
 

  Заборы для дачного участка

 Нарешті! Свіжий дерев'яний будинок, чудовий, дихають зеленню сад, російська дерев'яна баня та інші атрибути легкої, неспішної і приємною заміського життя вже створені, залишилося сховати все це від сторонніх очей за непроникний надійний паркан. Як то кажуть: "Чим вище огорожа - тим краще відносини з сусідом".

повний текст....

 

  Биотуалеты для дачи

 Уміло і вчасно звернувшись до сучасних «благ цивілізації», ми можемо не тільки заощадити час, але і значно поліпшити якість життя за рахунок впровадження в побут корисних, зручних, а часом і зовсім незамінних предметів. До числа таких об'єктів безсумнівного комфорту відноситься біотуалет. Так, туалет - питання номер один при плануванні тривалого часу в лісі, на природі або в заміському дерев'яному будинку.

повний текст.....

 
 

Cтраница 8 из 16

Просмотр наших работ

main230x160

watermarked-23_1
main240x180
sidebar_main
sidebar_main