Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

  Фундамент для деревянного дома.

 Фундамент - (латин. fundamentum - підстава) - підземна частина будівлі, що служить опорою всіх конструкційних елементів зведення. Будинків без фундаменту не існує.

Міцний, надійний фундамент - запорука довголіття конструкції. Правильно підібраний під тип будови, якісний фундамент перешкодить перекосу стін, виникненню на них тріщин та осідання.

повний текст....

 

  Проводка для деревянных домов

 Дерев'яний будинок означає затишок і тепло. Дерево є ідеальним матеріалом для будівництва затишного заміського будиночка і практично не має недоліків, окрім одного - пожежонебезпека. Дійсно, більше 50% пожеж стаються через загоряння електропроводів і короткого замикання.

повний текст....

 

  Лестница для деревянного дома

 Загальні відомості

Сходи в дерев'яному будинку - необхідний компонент конструкції.

Казкова гвинтова і класична пряма, масивна кам'яна і домашня дерев'яна, сувора довга і смілива коротка сходи є не тільки незамінним засобом переміщення, а й окремим дизайнерським елементом.

повний текст....

 
 

 Строительство деревянного дома что не боится огня

 У людській підсвідомості глибоко засів стереотип: «Дерев'яні будинки бояться вогню!».

Керуючись страхом перед пожежею, ви відмовляєте собі і своїй сім'ї в задоволенні жити в затишному, ароматному і, головне, натуральному дерев'яному будинку. Але все ж ...

повний текст....

 

 Строительство надёжного дома

 В будівництві дерев'яного будинку існує безліч переваг. Крім загальної економічності зрубу (при будівництві - економія при використанні важкої техніки і інструментів, при експлуатації - малі розтрати на опалення плюс збільшення корисної житлової площі будинку за рахунок відносно тонких дерев'яних стін), він має корисні для здоров'я властивості, оригінальний зовнішній вигляд і стійкість .

повний текст....

 
 

Cтраница 10 из 16

Просмотр наших работ

main230x160

watermarked-23_1
main240x180
sidebar_main
sidebar_main