Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

 Строительство домов из бревна

 Чому ми займаємося будівництвом будинків з колоди?

Дерево «дихає»
На відміну від всіх інших будівельних матеріалів, дерево «дихає». Вся справа - в унікальній будові деревини, усередині якої, на клітинному рівні, відбувається постійний повітрообмін. Саме завдяки цій властивості, в дерев'яних будинках підтримується постійний кисневий баланс і оптимальна вологість повітря.

повний текст....


Дерево зберігає тепло
Рублена стіна володіє теплоізоляційними властивостями, які у кілька разів перевищують показники цегельних або бетонних стін при однаковій товщині. Брусу стіни «накопичують» тепло і рівномірно розподіляють його по всьому приміщенню. Тому у Вашому будинку буде тепло навіть у найлютіший мороз.

Дерево корисно для Вашого здоров'я
Відомо, що багато будівельних матеріалів можуть викликати алергічну реакцію, особливо у дітей. І тільки колода, будучи абсолютно екологічно чистим природним матеріалом, не робить ніякого шкідливого впливу на організм людини.
Навпаки! Відомо, що теплий «сонячний» колір натурального дерева благотворно впливає на наш психологічний стан, заспокоює нервову систему і сприяє повноцінному відпочинку.

Дерево довговічне
Дерево - один із самих довговічних будівельних матеріалів. Вже сотні років нас радують і вражають своєю досконалістю багато прекрасні пам'ятки дерев'яного зодчества.
Будинок з колоди - відмінний варіант для котеджного будівництва, будівництва бань та альтанок.

Просмотр наших работ

main230x160

watermarked-23_1
main240x180
sidebar_main
sidebar_main