Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks


 Камышовая крыша

 Надати додаткову чарівність і індивідуальність дому допомагає дах. Але як цього досягти? Яке покриття вибрати? Ми пропонуємо Вам чудове, нестандартне рішення: очеретяний дах!
Що таке очеретяний дах?

повний текст....

Підставою очеретяного даху є очерет, як самий довговічний вид соломи (служить до 50 років і більше). Стійкість до метеоумовами Очеретяний дах стійка до самих екстремальних метеоумов. Камиш - природно стійкий до вологи. Ця рослина не насичується водою, не промокає і не набухає від вологи. Стебла очерету довжиною 1,5-2,2 м за допомогою сталевих стрижнів і нержавіючого дроту прив'язують до основи даху або до планки. Нижню частину кожного стебла відсувають від ската даху так, щоб тільки останні 2-4 см перебували зовні, а товщина самого даху становить від 25 до 35 см. В результаті гравітаційного впливу дощ і сніг скочуються по стебла очерету вниз до виступаючих стебел і стікають з даху . Вогкість не проникає в очеретяний дах глибше, ніж на 3-5см. В кінцевому результаті виходить легке, сталлю скріплене покрівельне покриття.
Особливості експлуатації і плюси очеретяного даху

Довговічність

Камиш зберігає стійкість до води більше 50 років, тому саме ця властивість робить важливим довгостроковість фінансової інвестиції такого характеру. Якщо дах очеретом покривали професіонали, то її велика частина повинна служити 50 років і більше (залежно від ухилу). Інакше кажучи, стільки ж, скільки і традиційні даху. Оптимально для цього виду покрівлі кут нахилу скатів 45 градусів (гарантія на роботу 10 років). Мінімально допускається 33-35 градусів (гарантія 5-7 років). Максимально не обмежена крім вертикалі (гарантія 15 і більше років).

Ізоляція

Одним з найважливіших переваг очеретяного даху є те, що вона зберігає стійку температуру - тепло взимку і прохолоду влітку. Очеретяний дах товщиною 30 см з кутом ухилу в 45 градусів відповідає всім сучасним стандартам ізоляції. Термопроводімость очеретяного даху прирівнюється термопроводімості скловати товщиною 10 см. В якості додаткової цінності очеретяною даху можна назвати її здатність ефективніше поглинати звуки, ніж скловата.

Чи не приманити чи очеретяний дах гризунів?

Гризунів залучають щілини. У якісно покритої очеретяною даху щілин немає. Зазвичай гризуни не поселяються в щільно укладених очеретах, тим більше що така рослинність їм не до смаку. Слід зазначити, що в тонкі бітумні плити гризуни проникають легше, ніж в очеретяний дах товщиною 25-35 см. Якщо у вас не було таких проблем із звичайною дахом, тим більше вони не виникнуть з очеретяною.

Тривалість робіт

Зазвичай покриття даху середнього будинку займає дві-три тижні.

Вогонь

Запалати можуть всі покрівельні покриття. Можливість займання очеретяного даху досить велика проблема. Але з появою різних сучасних антипіренів цей ризик значно зменшився. Незважаючи на те, що обробка антипіренами убезпечить дах на 10 років (за заявами виробників), рекомендується перевіряти дах кожні 5 років, щоб постійно підтримати належний рівень безпеки. Внутрішня обробка не вимагає постійного контролю, якщо зовнішнє стан очеретяного покриття постійно перевіряється.

Вартість очеретяного даху складається з вартості самого очерету та робіт з його укладання, коник (від простого дерев'яного до елітного з вересу), а також оцинковка труб та укладає їх азбестовим матеріалом.

Чому очеретяна? Очеретяні дахи чудові! Один раз, побачивши добре спроектовану очеретяний дах, таке питання більше не виникне. Іншого такого покрівельного покриття з такою герметичністю, ухилом, хвилястістю і винятковістю просто не існує. Все це притаманне тільки очеретяною даху. Всі інші системи покрівельного покриття часто двомірні - завтовшки не більше 3 см (у більшості випадків складає лише 0,5 см). Очеретяний дах - єдина система, коли товщина покриття даху сягає від 25 до 35 см, крім того, застосовуються такий матеріал і техніка покриття, які повністю змінять зовнішність будівлі. Всередині приміщення буде тепло взимку, прохолодно влітку і герметичність збережеться в любо пору року. Крім того, очеретяний дах створює тепло і затишок будинку. Що стосується зовнішнього вигляду, то можна сказати, що ніщо не зможе зрівнятися з затишком і чарівністю, які створює очеретяний дах. Що робити потім? Якщо ви хочете надати житловим будинкам або будівлям комерційного призначення унікальність - звертайтесь до нас у разі нового будівництва або реновації старих будівель ми позбавимо вас від турбот, будемо консультувати під час підготовки даху для її покриття очеретом.

Просмотр наших работ

main230x160

watermarked-23_1
main240x180
sidebar_main
sidebar_main