Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

 Баня

 Лазня є неоціненним джерелом здоров'я і бадьорості. Для нас, слов'ян, будівництво лазні - це ще й історична традиція.

Будівництво лазні - відмінне вкладення грошей у власне здоров'я та здоров'я своєї родини. Баня сприяє оздоровленню та омолодженню, оскільки в лазні потужно активізується кровообіг і обмін речовин. Вплив гарячого сирого повітря та активного нахлестиющого масажу березовим віником сприяє проникненню крові в усі тканини і відновлює живлення клітин.

повний текст....


Самий підходящий матеріал для будівництва лазні - натуральне дерево. Також важлива конфігурація приміщень лазні та технологія прошивки стін, стелі та підлоги. Залежно від типу лазні - російська, фінська, турецька та ін - використовуються різні технології будівництва лазні.

Будівництво лазні


Дерево - найкращий матеріал для будівництва лазні. Стіни з бруса і колоди прекрасно пропускають повітря і пар, зберігають внутрішнє тепло. У такій лазні завжди є природна вентиляція через природних властивостей дерева. Але для правильного будівництва дерев'яної лазні потрібен досвід професійних майстрів - будівельників і теслярів.

Компанія «Ласка» будує натуральні дерев'яні лазні на будь-який смак - в старослов'янському стилі, в сучасному стилі з басейном, масажним кабінетом, кімнатою для відпочинку. Це може бути будівництво традиційної російської лазні з мокрим пором і купіллю з крижаною водою, фінської лазні-сауни з сухою парою, турецької лазні з більш м'яким пором, римської парної. На нашому сайті представлені більше сотні готових проектів дерев'яних лазень з різноманітною плануванням, розміром і екстер'єром.

Просмотр наших работ

main230x160

watermarked-23_1
main240x180
sidebar_main
sidebar_main