Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

 Полы в деревянных домах

 У сучасному інтер'єрі застосовують безліч всіляких матеріалів для покриття підлоги: паркет і ламінат, плитка та мозаїка, лінолеум і ковролін.

Поговоримо трохи про паркет. що таке паркет? І що в ньому нового?

 повний текст.....

паркет - це не тільки дороге дерев'яне покриття, а щось більше. Це в першу чергу престиж, у другу - це особлива атмосфера. Він поєднує, здавалося б, несумісні поняття, такі як домашній затишок і урочистість приймального залу. І ще один важливий аргумент на користь паркету: це те, як позитивно він впливає на настрій і здоров'я. А яку енергетику несе паркет! Адже над його створенням працює не одна людина, заряджаючи його позитивною енергією: це художники, які створюють ескізи, які є в якійсь мірі творами мистецтва, це бездоганне дотримання унікальної технології укладання майстрами-паркетника. Адже укладання - один з найважливіших етапів роботи по створенню дерев'яної підлоги. Це до десяти шарів лакового покриття, яке не тільки зробить ваш нова підлога зносостійким, але і дозволить йому заграти всіма можливими відтінками. Саме дерево, жива субстанція, також дарує нам масу позитивних емоцій, екологічно чистий матеріал, при цьому теплий, володіє красивою текстурою. Це жива тканина, що приносить в дім особливе тепло і затишок.

Паркет з дуба. Найбільшим попитом користується паркет темних тонів. При цьому темний відтінок дубу надається штучно. Як правило, тільки верхній шар паркету виготовлений з дуба, нижні шари - з більш дешевих сортів деревини, таких як сосна або ялина. Готовий паркет може бути лакованим або покритим маслом. При цьому промаслений паркет потребує подальшої обробки, його покривають ще одним шаром масла після укладання. На противагу цьому сорту, дубовий паркет, покритий так званим UV-стійким маслом, повністю готовий до укладання без подальшої обробки. Покритий маслом паркет виглядає більш природно. Інша його перевага полягає в можливості видаляти невеликі пошкодження, подряпини. Поверхня довше залишається красивою і не потребує шліфування так часто, як лакований паркет.

Паркет з берези. Твердість деревини впливає на зносостійкість паркету, тому якщо деревина дуже м'яка, то яким би міцним не був шар лаку, він не зможе захистити від руйнування і прогинання. Звичайно, береза ​​відрізняється кольором, та й не тільки, але наскільки виправдане її використання як паркету - вирішувати Вам. У виготовленні паркету рідко використовують м'які породи. Однак більш важливим показником зносостійкості є все ж не твердість деревини, а стабільність, витриманість, підготовленість матеріалу до використання в якості підлогового покриття.

Просмотр наших работ

main230x160

watermarked-23_1
main240x180
sidebar_main
sidebar_main

Наш Инстаграм