Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Статьи

 Щит для древесины

 Вибираючи тип покрівельного покриття для деревяного будинку, потрібно пам'ятати, що для конструкцій з деревини особливо важливим є надійний захист від вологи - як атмосферної, так і внутрішньої, яка є в приміщенні. В обох випадках роль покрівлі буде однією з ведучих.

Надійність і краса

повний текст.....

 

 Камин. Выбор оптимальной конструкции

Отже, камін - це вогнище з відкритою топкової камерою. У топці, де відбувається процес відкритого спалювання палива, не передбачено наявність конвективної системи (газоходів). Камін приєднується до димоходу у верхній частині.

Променисте тепло, що виходить від каміна, обігріває тільки видиму зону. Від відкритого вогню виходить приємний жар, а сам камін, безсумнівно, прикрашає приміщення, вентилює його і є додатковим джерелом комфорту в приміщенні. Однак при уявній простоті відкритий камін - досить складний пристрій і його хороша робота залежить від багатьох факторів.

повний текст....

 
 

  Висячие стропила

 Ярус з великим прольотом без несучих стін не дозволяє добре підперти довгий обв'язувальний брус. У таких випадках можна використовувати конструкцію висячих крокв. Принцип полягає в полегшенні обв'язувального бруса допомогою розподілу навантаження за допомогою косих розпірок - якомога ближче до підпорі.

повний текст....

 
 

 Полы в деревянных домах

 У сучасному інтер'єрі застосовують безліч всіляких матеріалів для покриття підлоги: паркет і ламінат, плитка та мозаїка, лінолеум і ковролін.

Поговоримо трохи про паркет. що таке паркет? І що в ньому нового?

 повний текст.....

 
 

 Баня

 Лазня є неоціненним джерелом здоров'я і бадьорості. Для нас, слов'ян, будівництво лазні - це ще й історична традиція.

Будівництво лазні - відмінне вкладення грошей у власне здоров'я та здоров'я своєї родини. Баня сприяє оздоровленню та омолодженню, оскільки в лазні потужно активізується кровообіг і обмін речовин. Вплив гарячого сирого повітря та активного нахлестиющого масажу березовим віником сприяє проникненню крові в усі тканини і відновлює живлення клітин.

повний текст....

 
 

Cтраница 1 из 16

Просмотр наших работ

main230x160

watermarked-23_1
main240x180
sidebar_main
sidebar_main

Наш Инстаграм