Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Статьи

 Сруб цена

 Український зруб. Ціна зрубу на Україні на даний момент залежить від багатьох факторів ... Наприклад, можна було б припустити, що вона прямо пропорційна попиту на продукцію, що випускається, тобто, чим вище попит на зруб ціна - вище. Але багато учасників ринку: виробники, забудовники, реалізатори, сьогодні роблять суттєві знижки, якщо з'являється оптовий замовник.

повний текст....

 

  Деревянный коттедж

 Дерев'яний котедж має одну незаперечну перевагу в порівнянні з будь-яким іншим типом будинку. Дерев'яний будинок не потребує обробки, ні зовнішньої, ні внутрішньої. Природна краса дерева є кращою прикрасою інтер'єру і відпочинку для ваших очей. Вся деревина проходить первинну обробку антисептиком, що забезпечує її схоронність. Стіни можуть бути рівними, а можуть бути складеними з оциліндрованих колод, як у лазні, яка сміливо може стояти поруч з вашим основним місцем проживання.

повний текст....

 
 

 Сруб

 Зруб - це технологія будівництва будинку з колоди. Також зрубом називають будинок, побудований за цією технологією. Цей тип будинків будується на всій території Європи, там де є ліс. Там, де його немає, комплекти готових будинків з оциліндрованих колод імпортуються.

повний текст....

 
 

 Межвенцовый утеплитель для деревянного дома

  При будівництві дерев'яного будинку з особливою увагою варто підійти до вибору міжвінцьового утеплювача, який повинен не погіршувати властивості самого дерева і не сприяти його руйнуванню. Міжвінцевий утеплювач для дерев'яного будинку - це теплоізоляційний, прокладочний матеріал, який застосовують для утеплення швів і прорізів дерев'яних будинків, віконних і дверних коробок, стиків у збірних будинках.

повний текст....

 
 

 Дерево, как символ надёжности и комфорта

 Цілісна деревина, а також продукти її переробки - найбільш часто використовувані в заміському будівництві матеріали. До того ж вони є відмінними оздоблювальними матеріалами. У будівництво є величезна безліч порід  дерева, які за рахунок того, що виростають в самих різних умовах, мають дуже різноманітні властивості.

повний текст....

 
 

Cтраница 3 из 16

Просмотр наших работ

main230x160

watermarked-23_1
main240x180
sidebar_main
sidebar_main