Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Статьи

 Перекрытия деревянного дома

 До двадцяти відсотків від загальної вартості будови доводиться на перекриття. Перекриття в будинку - найважливіший конструкційний елемент, горизонтальні «поверхи», що несуть і розподіляють навантаження від усіх об'єктів, що знаходяться зверху. Діафрагми жорсткості, що додають будові стійкість і сприймають навантаження ззовні. Типи перекриттів визначаються особливістю домобудівництва. Панельні і монолітні перекриття використовуються при зведенні стандартних цегельних або панельних будинків, дерев'яні - в будівництві дерев'яних будинків.

повний текст....

 

  Выбор земельного участка для дачи

 Вибір землі для майбутньої дачі - важливий і відповідальний етап. Для того, щоб з повною готовністю і відповідальністю приступити до справи, з'ясуйте для себе декілька моментів: яке призначення майбутнього клаптя землі, яким Ви бачите будинок на присадибній ділянці і яку кількість квадратних метрів землі хотіли б відвести під сад або город?

повний текст....

 
 

  Шлифование древесины

 Закінчений вигляд зрубу дерев'яного будинку або лазні з колоди надає шліфування стін з подальшим нанесенням декоративного або захисного покриття.

Шліфування при оздоблювальних роботах виконується після того, як колода в достатній мірі просохне, і відбудеться усадка стін зрубу.

повний текст....

 
 

 Окраска деревянных фасадов

 Дерево є матеріалом,  що природно вписуються в північну природу і дозволяє створювати індивідуальні та неповторні будівельні рішення. Крім котеджів і заміських будинків дерево все більше використовується у будівництві багатоповерхових будинків.
Дерев'яні поверхні вимагають захисту, тому що:

повний текст....

 
 

  Печи для бани

 Традиційна російська лазня - це, насамперед, надійна якісна піч. За допомогою печі в приміщенні підтримується оптимальна температура, нагрівається вода, утворюється пара і, власне, лазневий жар.
 Основні типи печей, що зводяться в лазні, це російська піч і піч-кам'янка. І той, і інший тип печі повністю відповідають вимогам, які ставляться до них умовами лазні.

повний текст....

 
 

Cтраница 4 из 16

Просмотр наших работ

main230x160

watermarked-23_1
main240x180
sidebar_main
sidebar_main