Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Статьи

 Аксессуары для деревянной бани

 Дерев'яна лазня - невід'ємна частина двору, в якому вже збудований дерев'яний будинок. Іншими словами, відпочинок в заміському будинку без лазні, що тараньку без пива. Однак, власне приміщення лазні - це тільки перший пункт. Підготовка повноцінного відпочинку починається. Жодна на світі дерев'яна лазня не може обійтися без аксесуарів, тобто, численних дрібних і не дуже предметів, якими неодмінно заповнюється внутрішній банний простір.

повний текст....

 

 Отделка срубов

 Оздоблення зрубу вашого майбутнього будинку може бути найрізноманітнішою і залежить вона виключно від вашої фантазії і фінансових можливостей. На практиці при внутрішній обробці найчастіше застосовують гіпсокартон або дерево. Якщо ж переїхавши у власний дерев'яний котедж ви, тим не менш, хочете зробити євроремонт, це теж можливо.

повний текст....

 
 

 Деревянные дома с низким   энергопотреблением

 Відомо, що дерево - найменш енергоємний будівельний матеріал. Саме тому для дерев'яних будівель характерно дуже низьке споживання енергії на опалення. Розроблено кілька будівельних стандартів будинків з економічним споживанням енергії: низькоенергетичний, пасивний і нульовий. Крім того, в Німеччині є «трилітровий дім», а в Швейцарії Міністерство енергетики розробило свій стандарт і т.п.

повний текст....

 
 

  Родина деревянных домов.

 У світовій будівельній практиці дерево, як будівельний матеріал почали використовувати на 10000 років раніше каменю. Ця тенденція і зараз не втратила своєї популярності. Так чому ж дерево й будівлі з нього так залучали тоді і не перестають залучати зараз? Мистецтво споруди дерев'яного будинку передавалося від покоління до покоління і удосконалювалося з кожною новою спорудою.

повний текст....

 
 

 Деревянные дома решат квартирный вопрос

 Генеральною лінією сучасного вітчизняного будівництва є зведення багатоквартирних будинків. Проте, приємно спостерігати, що будівництво приватних будинків у нашій країні стає перспективною альтернативою цій лінії, і вдвічі приємніше, що будівництво дерев'яних будинків займає істотну частку в цьому секторі. Можна з упевненістю сказати, що ми відроджуємо старі добрі традиції в будівництві дерев'яних будинків, збагачуючи її новітніми технологіями.

повний текст....

 
 

Cтраница 5 из 16

Просмотр наших работ

main230x160

watermarked-23_1
main240x180
sidebar_main
sidebar_main