Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Статьи

 Деревянные дома – экологичность и уют .

 Дерево - найдавніший будівельний матеріал, не здає свої позиції і понині. Сьогодні дерев'яні будівлі стають все популярніше і популярніше завдяки багатьом чудовим властивостям, одна з яких - екологічність.

Завдяки деревним мікропорам, які є в кожному дереві, воно дихає, воно добре утримує тепло. Саме здатність дерева утримувати тепло дозволяє зберігати в будинку сприятливий для людини мікроклімат:

повний текст....

 

 Рынок деревянных домов

Світовий досвід показує, що дерев'яне житлове будівництво вважається однією з найбільш зручних, екологічних і дешевих технологій будівництва житлових будинків. Найбільш розвинені країни вже віддали перевагу дерев'яним будинкам:

    в США і Канаді більше 80% індивідуальних будинків і таунхауcов будуються з дерева;
    в Японії частка дерев'яних будинків становить 43% від всіх споруджуваних житлових будинків;
    Європейський союз в рамках програми "Дерев'яна Європа" планує довести частку дерев'яного домобудівництва до 80-90% знову вводиться малоповерхове житло.

повний текст....

 
 

 Как построить дом

 Будинок повинен бути фортецею, - говорив один з трьох знаменитих поросят. І мав цілковиту рацію. Справжнє житло повинне не тільки надійно захищати свого власника від негоди, і бути гарним всередині, радувати око і душу, нести психологічний комфорт. Навіть древні люди намагалися облагородити кам'яні склепіння своїх печер, підручними засобами малюючи на стінах сцени з життя. Мабуть, ці невмілі «фрески» можна з упевненістю назвати доісторичним зародженням дизайну інтер'єру.

повний текст.....

 
 

 Из истории деревянного домостроения

Дерев'яний будинок-це добротна будова, служить захистом від негоди і зимової холоднечі, це затишне гніздечко, проживання в якому доставляє радість.Основна перевага дерев'яного будинку полягає в тому, що деревина є живим матеріалом, який володіє своєю енергетикою, що позитивно позначається на самопочутті проживаючих в такому будинку людей.Даже зрублене дерево продовжує дихати, випромінювати енергію тепла, підвищувати імунітет людини, захищаючи його від шкідливого впливу сучасної цивілізації.

повний текст....

 
 

 Срубить дом вручную или собрать из готовых оцилиндрованных бревен?

 Зараз дерев'яні будинки - найбільш популярний вид заміського житла. Будівництво не вимагає наявності складної техніки, більш вигідно, ніж зведення кам'яних будівель, а цінні властивості дерева, важливі для фізичного та психологічного здоров'я вже не піддаються сумніву.

повний текст....

 
 

Cтраница 6 из 16

Просмотр наших работ

main230x160

watermarked-23_1
main240x180
sidebar_main
sidebar_main