Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Статьи

 Лучшие для здоровья – дома из бревна!

 Люди завжди намагалися використовувати для будівництва житла ті матеріали, які були в достатку в їхній місцевості. Але, тим не менш, основну перевагу наші предки віддавали дереву та каменю. Деревина протягом століть вважалася цінним будівельним матеріалом не тільки через її доступність, механічні і фізичні властивості, але і через благотвірний вплив на здоров'я людей.

повний текст....

 

 Крыша и кровля. Стропильная система

 Дах - значною мірою визначає зовнішній вигляд будівлі, але він є і елементом конструкції будинку, забезпечуючи захист від дій навколишнього середовища. Конструкція даху і вибір матеріалу покриття визначається при проектуванні і залежить від дизайну будівлі і технології настилу покрівлі. Дах - це верхня захисна конструкція будівлі, що виконує несучі, гідроізолюючі і, при безгорищних (суміщених) дахах і теплих горищах, теплоізолюючі функції.

повний текст....

 
 

  Плюсы в строительстве деревянных домов из бревна

 Безумовно, будинок з колоди - це самий зручний і привабливий вигляд сучасного житлового будівництва. Такого типу будинки легко збираються в конструкцію котеджу, має безліч технологічних переваг, зберігає всі чудові властивості натуральної деревини.

повний текст.....

 
 

 Виды деревьев для постройки домов

Розкриваючи тему будівництва дерев'яних будинків неможливо не торкнутися питання: «Якє дерево найкращим чином підходить для будівництва будинків і споруд з бруса і колоди?» Консультуючись з фахівцями в цьому питанні, ми прийшли до висновку, що оптимальним варіантом є та деревина, яка підходить вам не тільки по своїй міцності і довговічності, але і ціною.

повний текст....

 
 

 Веранда загородного дома

 Веранда - це багатофункціональне приміщення, що допоможе не тільки вирішити питання браку вільного простору у Вашому дачному будинку, але й дозволить обладнати додаткові кімнати, про які раніше можна було тільки мріяти. Оранжерея, кімната для відпочинку, літня кухня або бібліотека - тепер усі Ваші задуми можна реалізувати. Більше того, зведення веранди не вимагає спеціальних знань або навичок і Ви зможете здійснити будівництво власноруч.

повний текст....

 
 

Cтраница 7 из 16

Просмотр наших работ

main230x160

watermarked-23_1
main240x180
sidebar_main
sidebar_main