Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Статьи

 Молниеотвод (громоотвод) для деревянного дома

 Шум дощу, спалахи блискавок і оглушливий гуркіт грому, словом, гроза - явище настільки страшне і зачаровуюче, як і небезпечне. Блискавка - найпотужніший електричний удар, становить серйозну угрозу будівлям без громоотводів

повний текст....

 

 Вода на дачном участке

 Проведення часу на дачі або в заміському будинку не буде повноцінним і комфортним, якщо Ваша чудова садиба з дерев'яним теремом не оснащені головною розкішшю - джерелом води.

Дійсно, розпещеним жителям мегаполісів складно, а часом і зовсім неможливо миритися з невпорядкованістю сільського побуту.

повний текст....

 
 

  Деревянные бани

 У лазні, як і в любові, людина оголюється і стає беззахисною
Баня, як і любов, розслабляє і дає насолоду. Тому «лазня» і «любов» - це два рідних слова. Та якщо б люди тільки парилися і любили один одного, війни б не було! Голій людині куди автомат повісити? .. Тільки на вішалку! »
з кінофільму «Особливості російської лазні»

повний текст....

 
 

  Кровля для деревянного дома

  Зведення даху - один з найважливіших, технічно складних періодів будівництва. Благополуччя і довговічність всього будинку в значній мірі залежні від якості проведення покрівельних робіт.

Для монтажу покрівлі під час будівництва дерев'яного будинку підійде будь-який з найбільш поширених, що використовуються в індустріальному будівництві видів покрівельних матеріалів.

повний текст....

 
 

  Цоколь и подполье в деревянных домах

 Цоколь - невід'ємний елемент зведення кожного будови. Слово «цоколь» походить від італійського zoccolo, що перекладається як «черевик на дерев'яній підошві». Точніше, цоколь - це перехідний блок від фундаменту хати до наземної його частини. Температура і вологість повітря в будинку в значній мірі залежать від якості і особливостей пристрою цоколя.

повний текст....

 
 

Cтраница 9 из 16

Просмотр наших работ

main230x160

watermarked-23_1
main240x180
sidebar_main
sidebar_main