Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Статьи

  Строительство сруба

 Будинок зі зрубу - це ідеальне поєднання краси та екологічності!

Дерев'яне будівництво почалося більше 3000 років тому. На сьогоднішній день, на Україні будівництво будинків зі зрубу динамічно розвивається. Довговічність дерев'яного будинку залежить від технології і якості збірки. У будівництві зі зрубу використовуються наступні технології:

повний текст....

 

 Стороительство бревенчатых домов ручной рубки

 Дерев'яні будинки ручної рубки це окрема категорія дерев'яного будівництва, особливо цінуєма людьми "розуміють", шанувальниками дерев'яного зодчества. Тут важливо все, і добірний матеріал, і майстерна робота теслярів, і індивідуальність кожного побудованого будинку, а про довговічність і експлуатацію якості таких дерев'яних будинків ходять легенди.

повний текст....

 
 


 Камышовая крыша

 Надати додаткову чарівність і індивідуальність дому допомагає дах. Але як цього досягти? Яке покриття вибрати? Ми пропонуємо Вам чудове, нестандартне рішення: очеретяний дах!
Що таке очеретяний дах?

повний текст....

 
 

 Срубы ручной работы

 Дерево найдавніший будівельний матеріал, подарований нам природою. Головним його достоїнством вважається екологічність. Дерево дихає, вологість всередині будинку завжди на оптимальному рівні. Від дерев'яних стін віє домовитістю і спокоєм, вони захищають взимку від морозів, а влітку від спеки. Добротно побудований дерев'яний будинок - не тільки престижне придбання, яке прослужить Вам не один десяток років, але й ідеальне місце для роботи та відпочинку.

повний текст....

 
 

 Строительство домов из бревна

 Чому ми займаємося будівництвом будинків з колоди?

Дерево «дихає»
На відміну від всіх інших будівельних матеріалів, дерево «дихає». Вся справа - в унікальній будові деревини, усередині якої, на клітинному рівні, відбувається постійний повітрообмін. Саме завдяки цій властивості, в дерев'яних будинках підтримується постійний кисневий баланс і оптимальна вологість повітря.

повний текст....

 
 

Cтраница 2 из 16

Просмотр наших работ

main230x160

watermarked-23_1
main240x180
sidebar_main
sidebar_main